Mé služby

Redukce váhy, očista organismu a celková změna  životního stylu

 

Chcete restart vašeho života? Chcete jíst kolik a kdy chcete a přitom trvale zhubnout a pročistit tělo? Chcete se naučit přípravě chutných a zdravých pokrmů a proniknout do tajů přípravy nejen raw/živé  stravy? Chcete se naučit funkčním cvičením pro zdravé tělo? Chcete  začít využívat výhod cílené práce s myslí? Chcete vytvořit osobní stravovací plán? S tím vším vám rád pomohu ať již v rámci mých služeb pro firmy a jednotlivce nebo v rámci programů, které vedu na pražské klinice ESTHESIA. Sestavím vám plán a postup přesně dle vašich přání,  představ a momentálních možností.

Program pro firmy "ZDRAVÁ A VÝKONNÁ FIRMA"
Jsou zaměstnanci ve vaší firmě spokojeni, ale vy stále máte pocit, že neodevzdávají maximum svých schopností? Při celodenním sezení na židly u počítače a klasické české stravě to ani jinak být nemůže. Chcete-li změnu, přijedu k vám do firmy a 
naučím vás a vysvětlím vám, jakým způsobem upravit firemní jídelníček, jaká krátká, funkční efektivní cvičení s tělem v rámci pracovní doby vykonávat a jak se naučit využívat "nastavení mysli" takovým způsobem, aby se lidé ve vaší firmě stali výkonnější a zdravější, což vede ke zlepšení firemních výsledků a celkové spokojenosti majitele i zaměstnanců. 
Metamorfní technika

 

Při aplikaci METAMORFNÍ MOTÝLÍ TECHNIKY na reflexní zóny páteře na chodidlech, dlaních a hlavě se doslova dotýkáme mnoha spojitostí ve vývoji fyzického, emocionálního i psychického nastavení člověka. Jednotlivé body, jež při aplikaci na prenatální linii stimulujeme, odpovídají také přesně jednotlivým čakrám. Při jemné masáži tedy nejsou zpracovávány pouze jednotlivá prenatální období a jejich traumata, ale dotýkáme se též jemnohmotných oblastí, které mají účinek na celý lidský organismus. MT je úžasná v tom, že již po několika aplikacích pocítíte změny na fyzické i mentální úrovni, aniž by jste museli osobně cokoli dělat a měnit. Navrací stav člověka do jeho plného potenciálu zdraví, životní energie, schopností a talentů.