METAMORFNÍ TECHNIKA - osobně nebo na dálku

​​

MT je výjimečná, velmi jemná a trvale učinkující metoda pro uvolnění starých duševních traumat, strachů a stresů, které nevědomě ovlivňují naše životy a blokují a omezují náš přirozený stav bytí.

Její aplikace působí na zlepšení zdraví, na přísun vnitřní síly, radosti, psychické vyrovnanosti a plné využití vlastních schopností a tvořivosti.

Vše to, co lidská bytost prožije ve svém prenatálním období jako traumata včetně stresů a strachů matky, prožitých v průběhu těhotenství, vytváří bloky, jež jsou základem „schémat“, která se pak objevují v našem současném životě a ovlivňují naše myšlenky, naši osobnost i naše vědomí a projevují se tak v našem celkovém přístupu k životním situacím. Takto vytvořené energetické bloky se odráží v praktickém životě člověka na úrovni fyzických nemocí, psychické a emoční nerovnováhy a různých stresů a poruch v chování.

MT je založena na principu uvolnění energie, která vyživuje bloky vzniklé z psychických stresů plodu i matky od početí do narození a které jsou zafixovány na reflexních zónách páteře na chodidlech, dlaních a na hlavě. V těchto částech těla je zachycena celá časová perioda prenatálního období – od početí až po moment narození.

Metamorfní technika je unikátem svého druhu, protože není ani léčbou, ani terapií, ani masáží či metodou zaměřenou na léčení, ale technikou, která pomáhá dát nový impuls naší vnitřní životní síle a která nám pomáhá co nejlépe využít náš potenciál.

 

Je vhodná pro dospělé i pro děti. Má výborné výsledky např. v oblastech hyperaktivity, poruch sebeovládání, agresivity, poruch CNS, ADD, autismu a Downova syndromu. Je úspěšná při řešení zdravotních problémů i velmi starého původu, má trvalý, hluboký a nenásilný účinek, nemá žádné vedlejší účinky.

 

Způsob a průběh aplikací:

  • aplikuje se prostřednictvím jemných dotyků na reflexních zónách chodidel, rukou a hlavy po dobu cca 60 minut celkem

  • aplikaci může/nemusí předcházet krátká konzultace trvající 20-30 minut (dle přání klienta)

  • celkový počet ošetření se většinou pohybuje mezi 1-8. Záleží na stavu a "problému" každého klienta

  • ošetření se u dospělých provádí 1 x týdně.  Častější ošetření by vneslo do energetického systému příliš mnoho pohybu a v procesech přenastavování, uvolňování a léčení by nastal chaos. Vibrace a organismus dospělého člověka jsou pomalejší a zrušení životních vzorců vyžaduje daleko více času, než je tomu běžně u dětí

 

Děti a miminka 

  • u dětí se MT aplikuje daleko častěji, ale kratší dobu, protože jejich systém vibruje daleko rychleji 

Délka: 90 minut dospělý a 20 minut děti
Cena:  690,- Kč dospělý a 290,- Kč dítě  (úhrada osobně, nebo v případě na dálku předem na zaslaný účet)

          4.990,- Kč zvýhodněný balíček deseti aplikací pro dospělé