O mně
Snímka obrazovky 2018-08-06 o 14.41.10.p

Jmenuji se Jaroslav Pochop a jsem dlouholetý zastánce a propagátor zdravého životního stylu a milovník pohybu ve všech možných podobách.

Jsem certifikovaný u Ekaya Institut of Living Foods USA, jako výživovýnutriční a detox specialista, fitness a lifestyle kouč.

Absolvoval jsem základní a pokročilý kurz technik práce s myslí u Silva mind Control USA.  

Jsem certifikovaný terapeut Metamorfní techniky.

Zúčastnil jsem se intenzivního kurzu přípravy živé stravy u světoznámého Russela Jamese v Londýně, kurzů funkčního cvičení pro zdravé tělo a kurzů technik práce s myslí u předních odborníků v daném oboru.

 

Jako bývalý šéfkuchař pražské raw restaurace jsem lektorem kurzů přípravy raw/živých jídel nejen ve známé pražské škole vaření Laboratorio - více ZDE

Spolupracuji s klinikou ESTHESIA v Praze, kde pracuji s klienty v programech změny životního stylu, redukce váhy a očisty organismu - více ZDE

Poskytuji tyto služby 

  1. Pomoc v oblastech REDUKCE VÁHY, OČISTY ORGANISMU A CELKOVÉ ZMĚNY ŽIVOTNÍHO STYLU  - více ZDE

  2. Pro firmy program "ZDRAVÁ A VÝKONNÁ FIRMA" - více ZDE

  3. Aplikace METAMORFNÍ TECHNIKY - více ZDE 

Vše, co vás naučím, již mnoho let spolu s mnoha spokojenými klienty používám i já sám. Nejedná se o klasickou dietu na pár měsíců hubnutí (i když tak lze také použít), ale o plně funkční životní styl, který můžete využívat po zbytek života. 

                                                                                                       

 

V roce 2009 se mé zdraví dostalo do fáze, kdy jsem se rozhodoval, jestli prožít zbytek života s tabletkami v "přežívajícím" těle nebo se zkusit dát cestou celkové změny životního stylu a věřit, že to pomůže. Zvolil jsem druhou variantu a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života!
Nacházel jsem se v tomto stavu - cca 35kg nadváhy s diagnózami vysokého krevního tlaku a cholesterolu, zvýšeného cukru v krvi s předpokladem pozdější cukrovky, alergie s náběhem na astma, začínající dnou, nespavostí, zácpou a častou únavou.
Začal jsem se tedy intenzivně zabývat a studovat různé typy výžívových směrůočist organismu, kontaktoval jsem, získával informace a učil se od nejuznávanějších odborníků v oboru a postupně jsem vše zkoušel a kombinoval, abych zjistil, co mi bude fungovat a vyhovovat nejlépe. Nedílnou součástí celku a mé každodenní rutiny se také staly funkční cvičení a pohybová aktivita pro zdravé tělo a používání technik pro "správné" nastavení a využívání mysli
Důležitost vzájemného propojení všech těchto oblastí dohromady jako celku, jsem si uvědomil o něco později. Otevřelo mi to další netušené možnosti na zlepšení a dalo základ systému změny životního stylu, redukce váhy a očísty těla, kterým úspěšně prošlo a využívá stále se zvětšující počet spokojených klientů nejen z ČR. 


Posuďte sami, jestli můj systém funguje a jestli mé snažení stálo za to. Mé "obéznější" fotky jsou z roku 2009, ty druhé z roku 2018, kdy se v 51 letech cítím daleko lépe, než před dvaceti a více lety.

Můj příběh