Program pro firmy a společnosti "ZDRAVÁ A VÝKONNÁ FIRMA"

Jsou zaměstnanci ve vaší firmě spokojeni, ale vy stále máte pocit, že neodevzdávají maximum svých schopností? Je to pravděpodobné a není to způsobeno tím, že by nechtěli. Při celodenním sezení na židly u počítače, minimálním pohybu a každodenní, ve většině případů těžké a nezdravé stravě to asi v danou chvíli opravdu lépe nejde. Stačí ale udělat několik základních a jednoduchých změn, týkajících se stravování, opakujících se několikaminutových speciálních funkčních cvičení a pravidelné cílené práci s myslí a zjistíte, že výkonnost, soustředěnost a výdledky vašich zaměstnanců a tímto celé firmy se posunou a výrazně zlepší. Nezávislé studie dlouhodobě ukazují,  že změny v těchto oblastech mají podstatný vliv na konečné výsledky firem a proto jsou v zahraničí čím dál více využívány.

Po předchozí domluvě k vám přijedu, výše zmíněné změny vysvětlím, nastavím a naučíte se je zakomponovat do každodenního firemního života. 

 

Program obsahuje: 

  • vysvětlení zásad a principů zdravé stravy a zdravého životního stylu spolu s návrhy konkrétních řešení sestavených "na míru" pro vaší firmu dle vašich možností a požadavků (dovážka jídel, tvoření vlastních jenoduchých svačin, smoothies, šťáv a obědů ve firmě, atd.)

  • naučíte se, jak cvičit speciální funkční cvičení zaměřené na problémy s páteří/zády a jak předejít/zbavit se problémů s karpálními tunely, což jsou dnes dva největší problémy lidí pracujících nejen v kancelářích. Doporučím vám nákup jednoduchých cvičebních pomůcek.  

  • naučíte se, jak používat svoji mysl ke zlepšení výsledků ve všech oblastech vašeho života včetně výsledků vaší firmy. 

  • díky mé spolupráci s výrobci a velkoobchody získáte trvalou a neomezenou možnost nákupu ověřenéhokvalitního vybavení pro přípravu zdravé a chutné stravy a veškerých surovin na její přípravu za nejvýhodnější ceny na trhu

Délka: 3-6 hodin

Cena: od 2.990,- Kč (závisí na počtu účastníků a délce trvání)

            + cestovní náklady  6 Kč/km

             (úhrada předem na zaslaný účet)