Co o mé práci řekli někteří z mých klientů
"Jarda je profík a výborný "psycholog" se stále pozitivní náladou. Pomohl mi zhubnout a váhu si udržet, naučil mě vařit a připravovat zdravá, ale výborná jídla a opravdu nelže, že hlad mít nebudete! :) Jeho metoda obsahuje vše podstatné, i když jsem si na začátku říkala, jaké nastavení hlavy to má na mysli. Mohu doporučit a ještě jednou Ti Jardo děkuji!"
Markéta Svobodová, Praha
"Jako starší člověk jsem se obávala, že změnu jídelníčku, očisty ani cvičení s tělem již nezvládnu, ale byla jsem příjemně překvapena. Vše šlo tempem, které mi vyhovovalo a dnes po více než jednom roce mám o 30 kilogramů méně, připravuji sobě i manželovi zdravá jídla, cvičíme spolu a stala jsem se mu díky tomu, co mě Jaroslav naučil motivací a trenérkou zároveň." 
Stanislava Nosková, Liberec
"Po ukončení sportovní kariéry jsem přestal sportovat a značně přibral. Od známého jsem se dozvěděl o Jardovi, kterého mi doporučil. Po několika měsících jsem byl zpět na své původní váze, změnil jsem jídelníček, pravidelně detoxikuji tělo a cítím se skvěle. Dříve bych nevěřil, že pravidelné dodržování určitých zásad, které Jarda učí, může mít takové výsledky. Děkuji.
Martin Jonáš, Praha